Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Раньте стає важче

Раньте стає важче

Безумовно, переважна більшість упевнено в тому, що рантьє - легкий і багато в чому безтурботний вид діяльності, так як нерухомість знаходиться у власності, добра, в пристойному місці, залишається лише брати гроші з бажаючих. Тим не менш, не все так просто.

Експерти не мають єдиної думки щодо питання доцільності оренди. Проте, майже всі сходяться на тому, що з плином часу прибутковість київського ринку оренди постійно знижується. Для економ класу власники можуть розраховувати на прибуток у половину відсотка повної вартості нерухомого майна на місяць (6% на рік). Якщо відняти витрати на ремонт і податки (плюс поточні витрати), не доводиться говорити про прибутковість вище 5 відсотків. Максимум становить ринок еліток, але й тут більше 7% на рік отримати складно.

Якщо ви хочете вкласти гроші, тричі подумайте, чи варто купувати квартиру для того, щоб здавати її. Наприклад, навіть звичайні банківські депозити здатні принести вам більше прибутку.

Один з можливих варіантів - придбання житла нащадкам по кредиту. Ідея зрозуміла - діти ростуть, кредит оплачують квартиронаймачі. Проте розраховувати на повне покриття витрат не доводиться навіть у цьому випадку. Наприклад, однокімнатна квартира в змозі приносити дохід не більше 800 доларів тоді, коли за іпотечним кредитом вам доведеться віддавати близько 1500 доларів на місяць.

Не дивлячись на всі мінуси ринок нерухомості зростає.

Опубликовано: 15.12.2011 23:31

Раньте становится труднееВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia