Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Suzuki сваряться з Volkswagen

Suzuki сваряться з Volkswagen

Великий конфлікт стався в середовищі автовиробників. При чому компаній першого ешелону. Компанія Suzuki розірвала партнерські угоди з концерном Volkswagen, і так само має намір за коштами арбітражу повернути свої акції, передані раніше німецькому гігантові.

Причиною такого рішення, за словами японців стали систематичні невиконання своїх зобов'язань з боку німецького автовиробника. Мова йде про укладений між компаніями угоді про те, що німецька сторона в обмін на пакет в 19.89% акцій компанії Suzuki надасть японській стороні доступ до своїх технологій. Зокрема їх цікавили технології німецького виробника за гібридним двигунів Volkswagen. Так само німці повинні були допомогти Suzuki в просуванні свого бренду на території Китаю. Однак Volkswagen всіх своїх обіцянок так і не дотримав.

Викуп акцій буде проходити з 21 листопада по 16 листопада 2012 року. Договір про стратегічне партнерство між компаніями розірвано.

Японці як нація завжди славилися своїми діловими якостями і професіоналізмом. Втім, як і німці. По всій видимості, тепер найбільш відданими своїй справі буде прийнято однозначно вважати одну зі сторін. Прецедент однако.

Опубликовано: 19.11.2011 04:25

Suzuki ссорятся с VolkswagenВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia