Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Daimler і Renault об'єднуються

Daimler і Renault об'єднуються
Компанія Renault отримала пропозицію від керівництва Daimler про створення спільного альянсу для створення автомобілів преміум-класу - повідомляє агентство Рейтерс. Президент концерну Daimler Дітер Цетше заявив, що створення альянсу піде на користь обом сторонам, і буде реалізовано за умови комерційної доцільності.
Французька сторона у відповідь додала, що Renault вже давно подумувала про те, щоб виступити в сегменті преміум-класу. Для цього у Renault є достатньо нароботок і планів, які компанія збирається реалізувати за допомогою іншого свого партнера - Nissan. Зокрема мова йде про заміну таких брендів як Laguna і Уизфсу на автомобілі дорогого сегмента.
Для досягнення результату в співпраці альянсу Renault-Nissan спільно з Daimler сторони обмінялися пакетами акцій у розмірі трьох відсотків, і підписали угоду про зниження вартості на розробку і виробництва нових спільних авто. Так, відповідно до планів, двигуни майбутнього автомобілю надасть Mercedes-Benz. Так само будуть розроблені нові бензинові та дизельні двигуни об'ємом 1.2 - 1.8 літра, які планується впроваджувати на наступних модельних лінійках Mercedes-Benz класу А і B.
Опубликовано: 28.10.2011 01:44

Daimler и Renault объединяютсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia