Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

«Золоте кермо» і його переможці в 2011 році

«Золоте кермо» і його переможці в 2011 році

Autobild - німецький журнал, який вже давно славиться своїм конкурсом під назвою «Золоте кермо». Вони проводять опитування серед читачів, при цьому визначають лідерів, на думку саме споживачів та читачів журналу. З усіх запропонованих претендентів були власне дві категорії або номінації: «Класичний автомобіль майбутнього», «Класичний автомобіль-2011». До першої категорії належать автомобілі, які зовсім недавно з'явилися в автосалонах, буквально пару місяців. До другої категорії віднесли автомобілі, які цього року святкують свої ювілеї з дня випуску. 

Цікавим фактом стало те, що премію «Золоте кермо» отримали саме європейські автомобілі, в основному це німецькі, французькі та британські моделі. Японські і китайські автомобілі не були представлені взагалі. Премію «Золоте кермо» отримали Mercedes, Jaguar, AstonMartinі LandRover. Класичний автомобіль на думку більшості це Jaguar E-Type, Mercedes-Benz300 або Renault R4 в 2011 році. 

Один з читачів зміг абсолютно точно визначити місця, по яких розподіляться в підсумку машини. Він отримав у подарунок Mercedes-Benz 190 E (W 201) 1989 року випуску. Чудовий подарунок для поціновувача класичних машин.

 

Опубликовано: 05.10.2011 22:36

«Золотой руль» и его победители в 2011 годуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia