Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Renault Clio RS

Renault Clio RS

Renault Clio RS "Ангели і демони" незабаром презентують на весь світ в Ліоні. Це нова вдосконалена модель компанії, яка вже 7 жовтня постане на загальний огляд. В дилерській мережі машини з'являться на Хеллоуін, і що ще цікаво так це те, що кількість машин строго обмежена і складає - 666 штук.

Новинка вийде в декількох кольорах: білий для любителів класики, матовий червоний для тих, хто любить виділятися, і матовий сірий для практичних людей. Кожне авто матиме глянсовий чорний верх, точніше дах, розсікач в передньому бампері і спойлер, деякі інші елементи декору. Колеса будуть 18 дюймів. Салон буде шкіряний, красивий, стильний. Під ручним гальмом буде написаний індивідуальний номер вашого авто.

З технічного боку як таких змін не відбудеться. Renault Clio RS "Ангели і демони" не в кожній країні будуть називатися саме так. Це обумовлено буде регіоном, тому краще дізнаватися про машини у дилерів. Багатообіцяюча трансформація повинна привернути увагу потенційних покупців до красивих машин, які можна подарувати, придбати або зробити сто-то ще корисне з нею, наприклад, активно використовувати.

 

Опубликовано: 01.10.2011 23:10

Renault Clio RS "Ангелы и демоны" появится на ХэллоуинВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia