Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

BMW затримали на митниці

BMW затримали на митниці

Митники затримали BMW на кордоні разом з представниками ДАІ. Житель Україна їхав на машині, яка перебувала в розшуку. Її вартість 930 тис. грн. Для того щоб визначити законність володіння транспортним засобом була проведена перевірка на дорозі. Пересувався українець по трасі Київ-Харків-Довжанський, коли і був затриманий. В якості пасажира їхав власник автомобіля.
Після звичайної перевірки виявилося, що машина знаходиться в міжнародному розшуку. Вже більше року її шукають по всьому світу, а знайшли у нас. І що в цьому дивного? Торік житель Україні оформив введення автомобіля в країну на тимчасове користування. На один рік він отримав реєстрацію і можливість використання машини у своїх цілях. Реєстрацію провели, як вже зараз розібралися. За підробленими документами. Був наданий навіть швейцарський технічний паспорт на машину, який теж підроблений професійно. Дивно те, що цей автомобіль ще раніше ввозив на територію нашої країни італієць. У митній базі даних не знайшли позначок про те, що машину вивозили.
На даний момент складено протокол про те, що порушені митні права, машина вилучена. Слід згадати випадок минулого року, коли СБУ виявили військовий вертоліт, який хотіли незаконно перевезти на територію країни

Опубликовано: 23.09.2011 21:45

BMW задержали на таможнеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia