Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Opel Insignia 2012 - лідер європейських продажів

Opel Insignia 2012 - лідер європейських продажів

Opel Insignia колись був стартовою машиною для розвитку і популярності компанії. Зараз він значно відрізняється, але постійно лідирує як найдосконаліша і популярна машина Європи. Саме ця машина удостоєна більше 50 різноманітних нагород. По всьому світу більше 400 тис. чоловік їздять саме на цій машині. Виробники вирішили не зупинятися на досягнутому і випустили декілька лінійок з новими опціями і моторами. Можливості зростають, а от чи зросте попит?

З самої появи Opel Insignia завоював преміум-клас і продовжує виглядати красиво, якісно і елегантно. Його можна знайти не тільки за прекрасною ціною, але і вибрати необхідний тип кузова, мотор, привід, додаткові опції. Серед можливостей часом можна знайти невластиві для цього класу автомобіля, що ще раз підкреслює пріоритет Opel Insignia серед конкурентів.

Opel Insignia на останній презентації продемонстрували нові опції, нові двигуни, які дозволяють знизити викиди вуглекислого газу і витрата палива. Економічність і турбота про екологію додають очок машинам серед покупців.

Тест-драйв новинок довів, що Opel Insignia може розраховувати на утримування позицій лідера з продажу. Відмінне рішення інженерів припаде до смаку багатьом.

 

Опубликовано: 20.09.2011 08:01

Opel Insignia 2012 – лидер европейских продажВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia