Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Нова спроба зробити використання блималок чиновниками забороненим

Нова спроба зробити використання блималок чиновниками забороненим
У Державній думі найближчим часом планується до розгляду черговий законопроект, який покликаний істотно зменшити число автомобілів по всій країні, які можуть безкарно їздити по місту з проблисковими маячками. Як стверджує одне з Російських видавництв, усі попередні ініціативи за твердженням в Державній думі такого законопроекту не проходили навіть свого першого читання.
Відмітимо, також, що усі існуючі привілеї на сучасних російських дорогах, які мають державні чиновники і які їздять на автомобілях з блималками, викликають хороше невдоволення у народу і гострий громадський резонанс вже не перший рік, проте істотних змін від діючої влади так і не послідувало. Коли депутати у черговий раз вирішили розглянути аналогічний законопроект ще в квітні минулого року, в сам текст цього документу вже тоді вносилися нелогічні формулювання, такого типу як: водій зобов'язаний поступитися дорогою автомобілю, у якого включений спецсигнал, але тільки у тому випадку, коли ця машина виконує своє невідкладне службове завдання. Але, російські автомобілісти, зрозуміло, не можуть знати, за яким саме завданням на даний момент їде чиновник. На цій підставі ініціативу про скорочення числа "блималок" і відхилили.
Внесений на сьогодні в розгляд Держдуми законопроект вже зараз не має особливих перспектив, вважає один з лідерів руху автомобілістів "Свобода вибору" В'ячеслав Лысаков, оскільки, на його думку, проблема на сьогодні полягає не лише у кількості самих спецсигналів, але і в тих правах, які дає такий проблисковий маячок. Також за його словами варто заборонити і проїзд такого транспорту із спецсигналами червоне світло і по зустрічній смузі.
Опубликовано: 06.09.2011 22:57

Новая попытка сделать использование мигалок чиновниками запретнойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia