Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Більше не буде “блондинок на дорогах”

Більше не буде “блондинок на дорогах”

В Україні на початку літа з’являться нові екзаменаційні завдання для отримання водійського посвідчення. Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС.

«Наша мета – зробити процес змін максимально прозорим та дослухатися до усіх порад. Відповідно, після підготовки та перегляду екзаменаційних білетів з ПДР, ми вирішили відкрити на один місяць тестову версію на сайті Головного сервісного центру МВС. Усі профільні експерти та пересічні водії матимуть змогу написати нам свої пропозиції”, – повідомив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

За його словами, протягом місяця кожен охочий може переглянути запропоновані білети з ПДР та написати свої пропозиції. Для цього необхідно зайти на сайт hsc.gov.ua та пройти тест за обраною категорією.

Крім того з’явиться новація: якщо учасник не відповів на принципово важливі для безпеки дорожнього руху питання, то програма автоматично запропонує йому ще кілька подібних питань під час іспиту.

Також планується під час іспиту ввести відеокамери, щоб контролювати сам процес здачі. Крім того, такий крок допоможе знизити суб’єктивне відношення викладача до майбутнього водія.

Нові екзаменаційні білети будуть введені вже на початку літа цього року.
 

Опубликовано: 03.03.2017 00:08Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia