Марченко вдалося подолати перший раунд у Стамбулі

Український тенісист Ілля Марченко став переможцем стартового матчу на турнірі в Стамбулі . Щоб вийти до другого кола другій ракетці України довелося витратити два з половиною години . Спочатку майбутнім суперником Іллі був Люка Пуй , який в Бухаресті грав фінал . Проте , французький тенісист відмовився брати участь в турнірі , тому його довелося замінити Максімо Гонсалесом .
Аргентинець з перших же геймів продемонстрував , що він не має наміру поступатися перемогою українському спортсмену . Вирішальні розіграші були відзначені його крайньої непоступливістю , до того ж він зробив ранній брейк . Проте , українцеві вдалося дуже швидко повернути рівність рахунку , а ще пізніше він став вести , подача опонента була взята Іллею всуху . Перший сет завершився на користь Марченко з рахунком 4 : 2 . Після гра була непередбачуваною , проте український тенісист став в ньому переможцем , оскільки йому вдалося виграти два гейми з трьох наступних .
Другий сет виявився для Марченко складним , оскільки він передчасно повірив в те , що підсумкова перемога дістанеться йому . Після обміну брейками між суперниками рахунок зрівнявся і був 3 : 3 . Однак аргентинцеві вдалося вирватися вперед , так як в наступних трьох геймах він поступився тільки два очка . Але , все ж третя партія розставила все на свої місця . Ініціатива перейшла українцю у вирішальному сеті , він поступився Гонсалесу тільки один гейм .
Потужні і точні удари Іллі Марченко з форхенда були складним завданням для аргентинця , тому перемога в дебютному матчі одиночного розряду дісталася українському тенісистові справедливо . Однак наступний поєдинок буде непростим , оскільки Марченко доведеться помірятися силами з боснійським тенісистом Даміром Джумухрой .

Опубликовано: 27.04.2016 22:05