Голландія залишилася за бортом

Останній тур відбіркового раунду європейського чемпіонату вибухнув головною сенсацією. Голландська збірна в домашній грі отримала поразку від команди Чехії. Зустріч, яка проходила в Амстердамі, завершилася для хазяїв поля поразкою. Чеська збірна перемогла з рахунком 3 : 2. Ще до того, як була оголошена перерва у ворота "помаранчевих" були забиті два голи. 24-а хвилина стала результативною для Павела Кадержабека. Після нього на 35-ій хвилині коміра голландців постраждали від м'яча Йосефа Шураля.
43-а хвилина матчу почалася для чехів грою в меншості. З поля був видалений Сухі. Проте, не дивлячись на це, голландці змогли розпакувати ворота чеського голкіпера усього лише двічі. А гостям вдалося забити третій м'яч. Впродовж 66-ої хвилини м'яч потрапив у ван Персі, а після цього - прямо у ворота.
У цій же групі грала збірна Туреччини. Її гравцям була потрібна тільки нічия з командою Ісландії або ж перемога. З цим завданням турки впоралися з успіхом. Зустріч завершилася рахунком 1 : 0. Єдиний гол забив Сельчук Інан.
Ще одна гра суперників цієї групи змінила положення команд в турнірній таблиці. Так команді Казахстану вдалося покинути її останній рядок після матчу з латвійською збірною. Гравці казахської збірної виграли у литовців з рахунком 1 : 0.
У теж час Хорватії вдалося отримати путівку на Євро після того, як італійці обіграли норвезьку збірну. Перемігши Мальту в паралельному матчі, хорвати змогли поліпшити своє положення в турнірній таблиці і обійти норвежців після їх поразки в матчі з Італією.

Опубликовано: 14.10.2015 23:12