Збірні України провели гідні матчі

Зовсім нещодавно уболівальники українських збірних з баскетболу і футболу отримали справжнє свято. Спочатку була несамовита підтримка і переживання за наших футболістів. А буквально через півгодини, як тільки прозвучав фінальний свисток на футбольному полі, у бій вступили баскетболісти.
Українська збірна з футболу приймала своїх колег з Білорусі на арені Львова. Зустріч проходила як відбірковий раунд у рамках Евро- 2016. Українські футболісти отримали перемогу при переконливому рахунку 3 : 1. Першим, хто забив гол у ворота білорусів, був Артем Кравець на сьомій хвилині. На тридцятій хвилині продуктивним був Андрій Ярмоленко. А завдяки реалізованому пенальті Євгенія Коноплянки українська збірна отримала ще одно очко. За білоруську команду гол забив Сергій Корніленко. Його одинадцятиметровий на 62-ій хвилині не дав українцям перемогти білорусів насухо. Тепер перемога над білоруською збірною скоротила відставання українців від збірної Словаччини, яка в Іспанії поступилася хазяям поля з рахунком 0 : 2.
Поки зіграні сім поєдинків, в результаті яких іспанці заробили вісімнадцять очок, словаки мають аналогічну кількість, а наші земляки - п'ятнадцять. Збірна Білорусі доки залишається при чотирьох очках, як і збірна Люксембурга. На останньому місці опнилася команда Македонії з трьома очками.
Варто також привітати і збірну України з баскетболу за її старт у фіналі чемпіонату Європи. Наші баскетболісти пережили істотні кадрові втрати, проте, не дивлячись на це, їм трохи не вдалося обіграти щонайпотужнішу команду Литви. У результаті різниця в рахунку була усього лише в одно очко - 68: 69. Можливо, надалі українцям вдасться отримати перемогу в наступних протистояннях.

Опубликовано: 07.09.2015 14:19