За майку лідера Семенов Сергій отримає 750 євро

Світ спорту приніс нову новина, щодо Семенова Сергія. Виявляється, Семенов Сергій, може отримати за майку лідера 750 євро. Було відзначено в повідомленні, що українець має високу можливість відвоювати трофей під назвою «Малий кришталевий глобус»

Сергій Семенов вперше в історії українського чоловічого біатлону одягне бажану червону майку лідера, а також має шанс замахнутися на «Малий кришталевий глобус». Після завойованого в четвер третього місця на Кубку світу, що пройшов в Норвегії Семенов Сергій очолив залік в індивідуальних гонках і вийде на свою останню "індівідуалку" в цьому сезоні, на чемпіонаті світу в бажаної червоній майці! За цей відзначимо, спортсмен отримає ще й у добавок 750 євро. Глобус ж гарантує Сергію четверте місце, по індивідуальній гонці на ЧС у Фінляндії, яке відбудеться 12 березня. Його головні конкуренти -це Шлезінгр і Гаранич. Відзначимо, що в спринті у СергеяСеменова зачепитися за призовий подіум не вийшло. Цей промах на "стійці" позначився на ньому так, що його відкинуло на 15 місце. Кращим з українців був Підручний, який зайняв 12-е місце. Саму гонку виграв Пайффер, який поліпшив час Мартена Фуркада, який вже святкував перемогу. У жінок у загальному біатлонному заліку, мало місце рокіровка. Спортсменка Макарайнен, яка, вже здавалося б, виграла «Великий кришталевий глобус», провалила свій спринт, прийшовши 24-й і вона віддала своє лідерство спортсменці Домрачевій. Найкращою з українок стала Валентина Семеренко, яка прийшла до фінішу 10-й. В Осло Валентина віддала своє 3-е місце в загальному заліку спортсменці Віткової.

Опубликовано: 16.02.2015 14:03