Пригоди українських футболісток в Туреччині

Жіноча збірна команда з футболу своїми діями показала своїм колегам-чоловікам як потрібно виступати на чемпіонатах. У матчі з командою Туреччини, який пройшов в рамках відбору на чемпіонат 2015 року, наші землячки здобули нищівну перемогу з рахунком 8: 0.
Перший гол був забитий Романенко на 33-й хвилині матчу. Після чого всього лише за 2 хвилини Ольга Бойченко 2 рази забити м'яч у ворота суперниць на 43 і 44 хвилинах. Ще раз сой успіх Оля повторила на 53-й хвилині забивши 4 гол.
На 67- хвилині матчу воротар туркень зробила помилку, чим відразу скористалася наша Оксана Яковишин, якої теж вдалося забити 2 м'ячі у ворота суперниць, зробивши рахунок 7: 0 на користь наших дівчат. Але, на цьому все не закінчилося. Крапку в даному матчі поставила Дятел на 80-й хвилині зустрічі вона забила 8 гол за гру.
В результаті зіграного матчу наша команда знаходиться сну 2 командному місці разом з командою з Уельсу. У кожної з команд по 19 очок.
Наші дівчата тепер сподіваються на поразку фінок та дівчат з Нідерландів та планують і наступні матчі виступати не гірше.
Вже дуже скоро ми дізнаємося, чи зможуть наші футболістки поїхати в Канаду, де продовжуватимуть змагання за звання чемпіона серед жіночих команд.

Опубликовано: 15.09.2014 23:22