Металург переміг Таврію

Нещодавно пройшов матч між футбольними командами Запоріжжя та Сімферополя. Хоч і не дуже значну, але перемогу, здобули в цьому поєдинку запорожці. Це одні з найгірших команд у першості України. Ніхто не знає тепер, що буде з Таврією, оскільки кримська команда може показати цікаві результати, але зараз активно працює над тим, щоб отримати місце в російській першості. Власне вийшла команда на поле не для перемоги, а заради вболівальників, які на даний момент її підтримують і вболівають за неї. Так початок зустрічі пройшло достатньо інтенсивно. Гості практично не покидали зону суперника і намагалися вразити ворота, але їм цього не вдалося. Біля воріт сімферопольської команди стався перший інтригуючий і цікавий момент. Воротар Таврії прекрасно зіграв і зумів відбити цю атаку, але насіння паніки були посіяні. На 23 хвилині матчу запоріжці змогли забити м'яч у ворота суперника, і весь матч виглядали набагато вигідніше. Може кримчани розслабилися, оскільки їм у цьому чемпіонаті не продовжувати вже гру? На 80 хвилині Таврія закотила м'яч у ворота запоріжців, але він не був зарахований через офсайд. Наприкінці зустрічі всі порушували, намагалися змінити ситуацію, але все так і залишилося в результаті: 1: 0 на користь запорожців.

Опубликовано: 28.03.2014 22:34