«Чорноморець» проти «Динамо»

Навчально-тренувальні збори в Туреччині завершилися для одеського «Чорноморця». Напередодні від'їзду до Одеси , команда зіграла матч з бухарестським «Динамо». Після чого «чорноморців» жартома охрестили фахівцями з «Динамо». Ще б пак - у гостях «моряки» обіграли київське «Динамо» , потім в Лізі Європи двічі перемагали загребське «Динамо» , третіми у списку перемог могли б стати румуни , але «динамівці» Бухареста змогли зіскочити .
У першому таймі експериментальний склад «Чорноморця» створив біля воріт суперника кілька моментів, але реалізувати хоч один з них одесити не зуміли. У другому таймі наші земляки таки дістали «динамівців»: Анатолій Діденко на 69 -й хвилині до кінця поборовся за м'яч на правому фланзі , зробив передачу на Торніке Окріашвілі, який віддав пас Лоренцо Рієра . Іспанцеві залишалося лише не промахнутися з метрів з 10-ті, і він не схибив - рахунок став 1:0.
Хотілося відзначити, що Євген Паст і Дмитро Безотосний не пропускали м'ячів , але от Юрій Мартищук , який з'явився на полі на 75 хвилині , буквально через 4 хвилини виймав м'яч з кута воріт. Хоча винуватим його назвати не можна : швидше винні захисники , які дозволили Недельчарову добити м'яч після сейву Мартищука - рахунок став 1:1. І після пропущеного м'яча Мартищук жодного разу не пропустив , хоча «динамівці» створювали не один небезпечний момент біля воріт. Вітаємо наших хлопців з бойовою нічиєю і чекаємо на рідній землі!

Опубликовано: 23.01.2014 17:57