Нові перемоги на Універсіаді в Казані

Українські спортсмени на Універсіаді в Казані отримали ще 4 медалі.

Так, наші спортсмени завоювали 2 срібні медалі та 2 бронзові у фіналах з самбо, художньої гімнастики та веслування. Разом налічується 60 нагород.

З самбо спортсменка Інна Черняк завоювала срібну медаль, поступившись золото Ганні Харітонової з Росії.

Також з самбо отримав бронзу Михайло Ілічук.

У веслуванні на дистанції 500 метрів чоловіча команда на байдарках і каное завоювала срібло. Українська команда всього 0,3 секунди програла російським спортсменам подолавши дистанцію за 1 хвилину 38,868 секунд.

Останню, бронзову медаль завоювала Анна Різатдінова у змаганнях з художньої гімнастики. Перше і друге місця зайняли спортсменки з Росії.

Так, на даному етапі змагань збірна України заробила 11 золотих, 23 срібних і 26 бронзових медалей. У загальному заліку українська команда займає п'яте місце.

Опубликовано: 15.07.2013 22:05