Збірна України посіла друге місце

Стало відомо, що Збірна України (Юлія Джима, Віта Семеренко, Олена Підгрушна і Валя Семеренко) посіла друге місце в жіночій естафеті на Чемпіонаті світу з біатлону, нагадаємо, що вона проходить в Ново Місце (Чехія). Перемогла збірна Норвегії, яка завдяки феноменальній швидкості Тури Бергер змогла надолужити штрафне коло. Бронзу ж здобула збірна Італії. Юля Джима передала естафету дванадцятої, з 28 секундним відставанням від лідера, Віта Семеренко - була сьомою, Валя Семеренко - передала естафету другою, поступившись всього навсього 3 секунди німкені. На останньому етапі відразу 5 збірних претендувало на медалі: Німеччина, Україна, Італія, Росія та Норвегія. На останній стрільбі всі спортсменки допустили промахи. З стрільбища майже одночасно вийшли збірні України, Італії та Норвегії. У підсумку Олена Підгрушна фінішувала другою, поступившись Туре Бергер лише 7 секунд. Нагадаємо, на ЧС-2013 Олена Підгрушна завоювала золото в спринті та гонці переслідування, у Віти Семеренко бронза у спринті, а у Валі Семеренко - бронза в індивідуальній гонці. Варто відзначити, що завтра, 16 лютого естафету візьмуть чоловіки, а в неділю відбудуться мас-старти у жінок і чоловіків.
Опубликовано: 15.02.2013 19:47