Дніпру потрібно відіграватися

Дніпро зазнав поразки в матчі 1/16 Ліги Європи з Базелем з Швейцарії. Команда Рамоса поступилася у гостях з рахунком 2:0 тепер відіграти два м'ячі у Базеля в Дніпропетровську в гірших погодних умовах буде складно. Груповий етап Ліги Європи Дніпро провів чудово, а зимову перерву на користь клубу Коноплянки не пішов, команда втратила тонус. Базель вийшов вперед в середині 1-го тайму. Швейцарці провели атаку, Штреллер передав в штрафну, Мандзюк вибив, але недалеко. Недбалість в захисних діях і позиційні помилки не пройшли безслідно - Штокер розстріляв Лаштувку з декількох метрів. Дніпро міг зрівняти рахунок, але Зозуля не зміг переграти Швейцарського воротаря. У 2-м таймі грали активніше, гру Дніпра підкріпив Матеус. Коли клуб Рамоса, здавалося, почав перехопити ініціативу, забив Базель. Знову спрацювала атака з флангів, навіс на штангу замкнув Штреллер - ефективна сила Базеля. Після Дніпро кинувся забивати, але тиск команди до голевих моментів не дійшло. Потрібно згадати подачу Ротаня зі штрафного, після Зоммер виніс м'яч з лінії. 2:0 як результат. Рамосу доведеться напружитися голову, щоб зрозуміти як відігратися в місті Дніпропетровську.

Опубликовано: 15.02.2013 00:55