"Шахтар" зупинений

Учора в Україні пройшли перші матчі 16 туру і 2-го круга прем'єр-ліги. Зустріч київського "Динамо" з донецьким "Металургом" (0: 1) на тлі поразки "Шахтара" виглядала просто несподіванкою. А ось матч "Шахтара" і "Арсеналу" - це просто сенсація.
Останній раз "гірники" програвали в жовтні 2011 року в національному чемпіонаті. І до вчорашнього матчу не втратили жодного очка. І раптом повна розгубленість перед мотивованою, агресивною і організованою командою Кучука.
Попри те, що "гірники" вийшли на полі в найсильнішому складі, не змогли реалізувати можливостей забити гол. На відміну від них, суперники повелися самим кращим чином. Були реалізовані два блискавичні випади. Перший відбувся в першому таймі за декілька хвилин до свистка на перерву. На 34-ій хвилині Максим Шацьких засмутив Андрія П’ятова. І вже буквально перед фінальним свистком далекий постріл Олександра Кобахiдзе виявився настільки сильним, що голкіпер помаранчево-чорних безсило його пропустив.
Наставник "Арсеналу" безумовно, рад результату поєдинку. "Хтось повинен був зупинити Шахтаря, що так нестримно рухається. І я щасливий, що саме мої хлопці змогли це зробити. Ми зробили все правильно, не дозволивши суперникові зіграти в так ними улюблений зустрічний футбол. Мої хлопці були максимально готові до боротьби, зібрані, тому зуміли реалізувати свої дві атаки, що благополучно закінчилися голами. Ми із задоволенням відсвяткуємо перемогу".

Опубликовано: 18.11.2012 14:05