Металіст зміцнив позиції

Як і хотілося чекати українським уболівальникам, Металіст спокійно обійшов бухарестське Динамо. Ще в Румунії результат був вирішений наперед, а удома Металіст зміцнив свої позиції остаточно.
Перший матч з рахунком 2 : 0 на користь українців вже гарантував Металістові якщо не спокійне життя, то, принаймні, розмірену гру. А в цьому моменті харків'яни дуже сильні. Але другий матч склався ще краще для наших хлопців. Команда Маркевича в принципі з перших хвилин опанувала ініціативу і тримала її у своїх руках майже до кінця матчу.
Довго не наставали небезпечні моменти. Команди будували атаки, думали, але все різко змінилося після першого гола. Соса пробив перший м'яч, і у бухарестської команди шанси забити тепер три м'ячі зменшилися. Перший тайм більше нічим цікавим не ознаменувався. Ну, може ще пару напівмоментів.
Другий тайм також розпочався з атак харків'ян, але румунам вдалося забити м'яч у відповідь. Рахунок порівнявся. Але відчувалося, що гості ілюзій не живлять. Вже через п'ять хвилин після пропущеного гола Маркевич провів заміни і зміцнив оборону. На полі вийшли Едмар і Тайсон, і це був коронний вихід, що вирішив результат матчу через три хвилини. Тайсон простріляв в штрафну, а Кристальдо забив гол практично в порожні ворота.
І хоча до кінця гри залишалося півгодини, стало ясно, що команди не намагаються грати. Очевидність того, що відбувається була в наявності. Хазяї благородно щадили суперника, уникаючи небезпечних моментів.

Опубликовано: 31.08.2012 19:42