Шахтар - Спартак

Цей товариський матч двох футбольних команд України та Росії - Шахтаря і Спартака. Мірчі Луческу і Унаї Емері радували глядачів Донбас Арени своїм показовим виступом. Бій тривав до переможного кінця, гра дуже захоплююча. Обидва ФК вже почали виступи в національних чемпіонатах і здоров'ям своїм заради перемоги не ризикували - рівно, чітко і сильно! У Шахтаря на гру значилося 24 гравця. Три воротаря - Шуст, Шевченко, Каніболоцький, а також молоді гравці: Тотовицький, Ордець, Чурко. Спартак теж привіз багато "молоді", бразильця Арі і Веллітон, а також Чельстрем. Перший тайм пройшов на середніх швидкостях. Тренер Спартака Унаї Емері весь час був на ногах, жестами підказував як краще розвивати атаку: футболісти реалізовували їх у грі. Активними були форварди Артем дзюдо і Павло Яковлєв. Після перерви обидва тренери зробили заміни, і команда донецьких Шахтарів відразу вийшла вперед. Добре показав себе Алан Патрік. В середині другого вийшов Унаї Емері і московському клубу стало не так добре. У результаті Шахтар - Спартак - 1:0 (0:0), голи: 1:0 Вілліан (49). Приємна гра, нічого не скажеш!

Опубликовано: 08.08.2012 22:58