"Металург" їде в Чорногорію

Це стало відомо в четвер увечері, коли у відповідному поєдинку першого кваліфайну чорногорці вдома зіграли внічию 1:1 з боснійським «Борац». У першому матчі цих команд в Баня-Луці була зафіксована нічия 2:2, причому гості, повівши в рахунку, потім пропустили двічі і пішли від поразки лише на 83-й хвилині. У самій кінцівці зустрічі були видалені два футболісти «Борац», так що господарі закінчували гру удев'ятьох. Не обійшлося без втрат у боснійців і по ходу матчу в Нікшичі, де всі основні події вклалися у вісім хвилин. На 50-й за друге попередження був вилучений боснієць Живкович, чотири хвилини потому гравець «Борац» Міліч зрізав м'яч у власні ворота, а ще через такий же проміжок часу Граховац зробив рахунок 1:1, що в результаті влаштувало господарів. «Челік» в минулому сезоні виступав у другому дивізіоні чорногорському і за підсумками першості завоював путівку у вищий. А місце в Лізі Європи команда з Никшича отримала завдяки перемозі в кубку країни. «Металург» стане першою українською командою, яка зустрінеться в рамках єврокубків з чорногорської. Перший матч пройде в Донецьку 19 липня, у відповідь в Нікшичі - рівно через тиждень.

Опубликовано: 13.07.2012 22:27