Читай.net
♦ Спорт

Гравців "Динамо" вистачає на годину гри

Гравців

Футболістів київського «Динамо» вистачає всього на 60 хвилин гри. Про це заявив головний тренер клубу Юрій Сьомін після тренувального матчу з німецьким «Карлсруе», повідомляє прес-служба «Динамо». «Ми провели хороший спаринг. За боротьбі, яку показували команди на поле, гра нагадувала матч чемпіонату. На даний момент хлопців вистачає хвилин на 60, тому нам належить ще багато роботи », - сказав Сьомін. Відзначимо, що «динамівці» програли матч з рахунком 0:1 - м'яч на 72-й хвилині забив Тімо Керн. Сьомін пояснив пропущений гол неуважністю гравців. «Футболісти« Карлсруе »дуже добре діють при стандартних положеннях, в типово німецькому стилі. Ми ж зіграли неуважно, в результаті пропустивши м'яч у свої ворота », - заявив тренер. За словами Сьоміна, у першому таймі його підопічним не вистачило гола: через травми Брауна Ідей в «Динамо» не знайшлося результативного нападника, а у другому таймі киянам просто забракло сил.

Опубликовано: 24.06.2012 21:13