Читай.net
♦ Спорт

Донецьк розбив Маріуполь

Баскетбольний клуб "Донецьк" переміг в поєдинку маріупольський "Азовмаш" з рахунком 4:0. Уперше в історії дончане стали чемпіонами української Суперліги, вигравши у семикратного чемпіона. Поступаючись 19 очками після першої половини четвертої зустрічі, "Донецьк" зміг отримати перемогу з рахунком 84:79.
У першій чверті в основному лідирували хазяї поля, хоча був відсутній травмований Олексій Печеров. Але у кінці періоду стався провал, завдяки якому дончане отримали легкі очки, і команда вирвалася вперед. Наступна десятихвилинка показала поліпшений захист мариупольцев, помножену на ряд помилок донецької команди, і підопічні Луги Бекі перехопили ініціативу і перемогли з рахунком 51:32.
Вже до кінця третьої десятихвилинки дончане скоротили відставання в рахунку до 10 пунктів. А вже в четвертій десятихвилинки "тигри" показали свої "ікла і кігті" і переламали результат зустрічі у свою користь. Рамел Каррі встиг порівняти рахунок і вивести команду вперед за дві з половиною хвилини до фінального свистка. Фінал поєдинку пройшов в напрузі, коли Денiел Юiнг втратив м'яч за рахунку 79:82. Це і стало точкою в поєдинку і перемогою донецької команди.
Найбільш результативні гравці: Іван Роденович (16 очок, 4 передачі), Стояновськi (17 очок), В'ячеслав Кравцов (12 очок), Вуле Авдалович (12 очок) і Максим Пустозвонов (11 очок).
Титул кращого форварда заробив Волш з "Азовмаша", а центрового - В'ячеслав Кравцов з "Донецька".

Опубликовано: 31.05.2012 23:38