Дорогу молодим!

28 травня, юнацька збірна нашої країни провела свій 2-ф матч в елітному раунді з відбору ЧЄ-2012 (U-19), який проходить в державі Португалії. Як у стартовому турі, в якому підопічні Кузнецова розібралися з ізраїльтянами з рахунком 2:0, команда здобула цілком впевнену перемогу і зберегла свої ворота у повній недоторканності.
Всі події в цій зустрічі відбувалися у другому таймі, коли наші хлопці змогли перетворити свої моменти в голи. Після відновлення гри значно відзначився нападник з московського «Динамо» Борис Тащі, і відразу влучним пострілом партнера підтримав донецький «Шахтар» В'ячеслав Чурко. Всі питання щодо переможця знялися на 66-й хвилині, тоді спочатку отримав жовту картку і видалений з поля ірландський півзахисник Самір Каррутерс, а потім захисник «Динамо» Київ Антон Братков пробив пенальті.
До протистояння з господарями, в якому і вирішуватиметься доля єдиної путівки у фінальну стадію, українська підходять, не маючи в складі ні дискваліфікованого футболіста. Нагадаємо, що заключний матч відбору синьо-жовті проводити в четвер.
Опубликовано: 28.05.2012 23:33