Турнір WTA пройшли матчі першого круга

21 травня у Бельгії (у Брюсселі) пройшли матчі першого круга на турнірі WTA категорії Premier Brussels Open. Призовий фонд турніру складає 637 тисяч доларів.
Катерина Бондаренко, 25-річна українська тенісистка, під номером 63 у світовому рейтингу не змогла здолати бар'єр в особі Надії Петрової, 29-річної російської спортсменки, ракетки світу, під номером 10 в рейтингу. Бондаренко поступилася Петрової в обох партіях з рахунком 4 : 6, 4: 6.
Зустріч тривала 1 годину 20 хвилин. Бондаренко упустила своє подання тричі і зробила брейк один раз. На її рахунку два подання навиліт з подвійними помилками в кожній проти п'яти Петрової. Після перемоги Петрова гратиме за вихід до чвертьфіналу проти переможниці матчу : Цвiтана Пiронкова з Болгарії проти Олени Данiлiду з Греції.
У теж час Леся Цуренко не змогла пробитися до основної сітки у фінальному раунді кваліфікації турніру. Вона займає у світовому рейтингу 105 місце. Під час матчу проти Сане Мірзи з Індії, 25-річної тенісистки, під номером 192, Цуренко заробила два нулі. Рахунок вийшов 0: 6, 6: 0. Цей матч тривав всього 45 хвилин. Мірзі вдалося реалізувати все шість брейк-пойнтов. Вона не дала українці шансу використати її чотири. Навиліт тенісистки не подавали, а при поданні Мірза помилилася лише раз, а Цуренко 7 разів.
У загальному підрахунку вийшли 22 очки у українки і 52 очки у спортсменки з Індії.

Опубликовано: 21.05.2012 18:07