Перемога "Зорі" над "Карпатами"

Перемога

Юрій Вернидуб, що виконує обов'язки головного тренера "Зорі", поділився враженнями про перемогу над "Карпатами", які програли з рахунком 5 : 1.
"Поздоровляю усіх з перемогою, ви бачили якість гри. Команда змогла настроїтися і перемогти. Ми усі професіонали, тому зобов'язані виходити на полі, щоб підтвердити свій професіоналізм. На початку першого тайму хлопці звичайно ще були обережними, переживали за результат, тому не відразу показали себе. А потім ми забили гол. І у нас з'явилася проблема - мої хлопці стали притискатися до воріт. Тим самим ми надали своїм суперникам контроль над м'ячем. Під час перерви ми зробили деякі поправки в грі і провели роботу над помилками. Хлопці в другому таймі були чарівні. Я щасливий отриманим результатом гри, задоволений тим, як хлопці проявили себе в ній. Для перемоги зроблено все, і я рад за моїх хлопців.
Я вже говорив, що призначив Микиту Каменюку капітаном команди, тому що вірю в нього. Попри те, що моє рішення не схвалювалося багатьма, я вважаю, що Каменюка і Ілля Галюза є місцевими вихованцями, тому вірю в них. У них є характер і воля. Головне, щоб вони не зупинялися на досягнутому і покращували свої досягнення. Каменюка гідний стати капітаном, він це заслужив. У нинішній грі він показав просто феєричні здібності.
Програш "Карпат" ні про що не говорить, це сильний суперник і бренд України. Просто був не їх день".

Опубликовано: 03.03.2012 20:55