Читай.net     
♦ Скандальные знаменитости

Гребенщиков вирішив пізнати жінку Кончаловського

Гребенщиков вирішив пізнати жінку Кончаловського
Популярний автор і виконавець, лідер легендарної музичної групи «Акваріум» Борис Гребенщиков (відомий під псевдонімом БГ), був помічений журналістами в компанії екс-подружжя Єгора Кончаловського, Любові Толкаліна - актриси театру і кіно. Незважаючи на велику різницю у віці, Борису Гребенщикову - 63 роки, а Любові Толкаліна - 39 років, пара не відмовляє собі в романтиці і задоволенні трохи побешкетувати далеко від галасливої ​​Москви.

Один з уїк-ендів, закохані присвятили один одному в одному з невеликих віддалених міст Російської Федерації - Муромі, орендувавши спільний люксовий номер в кращій міському готелі. Пара проводила разом денний час, а на ніч віддалялася разом в готель.

На сьогоднішній день за плечима артиста бурхлива молодість, вже три офіційні шлюби, двоє дітей (дочка Аліса і син Гліб), онук і внучка.

Що стосується Толкаліна, то вона була в цивільному союзі 20 років з Єгором Кончаловським, який доводиться сином Андрію Михалкову-Кончаловський. Розставання пари відбулося тихо, на початку цього року, про що стало відомо від самої Любові через соціальну мережу Facebook. У Кончаловського-Толкаліна є спільна 16-річна донька Марія, народження якої і тривале спільне проживання не привели пару в ЗАГС.

Незважаючи на факти, які є у представників ЗМІ, сама Толкаліна не зізнається в тому, що вона на порозі запаморочливого роману, відмовляється від інтерв'ю і заперечує близькі стосунки з Борисом Гребєнщиковим, посилаючись на давню дружбу. БГ на сьогоднішній день поки коментарів не давав, змушуючи шанувальників губитися в здогадах.

Опубликовано: 11.04.2017 21:53

Гребенщиков решил познать женщину КончаловскогоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: