Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Єгипет буде приймати по електронним візами

Єгипет буде приймати по електронним візами
Перший день літа для туристів, охочих відвідати Єгипет принесе деякі зміни. Поміняються правила перетину кордону - держава готується до переходу в режим видачі електронних в'їзних туристичних віз. За словами глави Міністерства туризму Єгипту Яхья Рашида, зазначив, що з 1 червня 2017 року і Єгипет приєднається до групи країн, з наявністю електронних віз. Раннє цю систему почали застосовувати у себе Австралія, а після перейняли Бахрейн, Камбоджа, Румунія, Туреччина, Молдова, М'янма, Італія, Індія, Шрі-Ланка, Сінгапур, Мексика, ОАЕ і Уганда.

Це означає полегшений режим подачі запиту та отримання візового пропуску - зробити це можна буде віддаленим способом - з будь-якого куточка земної кулі. E-VISA, або електронна віза зарекомендувала себе як простий і зручний метод документального підтвердження перетину кордону. Для тих, хто багато подорожує, цей спосіб є суттєвою економією, оскільки не передбачає позначки на сторінках закордонного паспорта. Процедура передбачає завчасне заповнення документів на отримання візи і пересилання пакета документів в Інтернеті на адресу міграційної служби. Відповідь, також, виходить в електронному вигляді.

У профільному Міністерстві не виключають, що незабаром після цього, віза в Єгипет подорожчає в кілька разів. На сьогоднішній день ціна в'їзду в Єгипет для туристів дорівнює 25 доларам США, але вже в липні поточного року вартість може бути збільшена до 60 доларів. Це ще не остаточне рішення і обговорення даного питання обговорюються в уряді Єгипту.

Опубликовано: 04.05.2017 23:53

Египет будет принимать по электронным визамВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: