Читай.net     
♦ Путешествия и туризм

Ви не повірите, що хочуть зробити італійці!

Ви не повірите, що хочуть зробити італійці!
Італія може ввести щомісячний триденну відпустку для співробітниць з хворобливими менструальними періодами. У разі прийняття цього закону вона стане першою країною Заходу з подібною практикою по відношенню до жінок, повідомляє The Independent.

Нижня палата італійського парламенту приступила до обговорення законопроекту, який зобов'яже роботодавців щомісяця оплачувати три дні відпустки для співробітниць, які відчувають біль під час менструації. Документ підготували чотири депутати-жінки від правлячої Демократичної партії.

Як повідомляє видання, в країні є ті, хто побоюється, що закон може дискредитувати жінок, які борються за рівноправ'я статей. При наймі на роботу чоловіки можуть стати більш пріоритетними співробітниками.

Подібний закон вже введений в ряді східних країн, наприклад, в Японії і Південній Кореї, крім того, подібні короткострокові відпустки є в деяких провінціях Китаю.

На сьогоднішній день в Італії жінкам гарантовані п'ять місяців декретної відпустки на час вагітності та пологів, протягом якого їм виплачується 80 відсотків від заробітної плати. Відмовитися від нього вони не мають права. Після обоє батьків мають право взяти шість додаткових місяців відпустки по догляду за дитиною з виплатою 30 відсотків зарплати.

Опубликовано: 25.03.2017 23:00

Вы не поверите, что хотят сделать итальянцы!Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: