Читай.net     
♦ Политика

НАТО зробило жорстку заяву

НАТО зробило жорстку заяву
Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг виступив з офіційною заявою у зв'язку з ростом напруженості між двома членами Північноатлантичного блоку - Туреччиною і Нідерландами, передає Politeka, з посиланням на Hurriyet Daily.

За словами генсека військового блоку, обидві країни повинні показати взаємна повага.

«Я закликаю до спокою і вжиття заходів, які привели до де-ескалації конфлікту», - сказав Йенс.

Тим часом напруженість у відносинах двох країн продовжує зростати. Анкара втретє викликала в МЗС нідерландського посла і вручила йому дві ноти протесту.

Віце-прем'єр Туреччини Нуман Куртулуш заявив, що Голландію змусять вибачитися перед Туреччиною. А прем'єр-міністр Нідерландів Марк Руттен заявив, що його країна не будуть приносити ніякі вибачення Туреччині.

Нагадаємо, 11 березня Чавушоглу планував взяти участь в мітингу в Роттердамі, щоб переконати громадян Нідерландів з подвійним громадянством підтримати зміни в конституції Туреччини. Проте влада Нідерландів анулювали дозвіл на посадку літака глави МЗС Туреччини.

Такий інцидент Чавушоглу назвав «неприйнятним скандалом».

За свого головного дипломата заступився і турецький президент Реджеп Тайіп Ердоган. Він пригрозив Нідерландам заходами після відмови видати дозвіл на посадку літака Чавушоглу. Він назвав рішення Нідерландів «залишками нацизму і фашизму», а сам Чавушоглу раніше пригрозив Нідерландам економічними і політичними санкціями.

Опубликовано: 14.03.2017 22:11

НАТО сделало жесткое заявление

Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: