Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

10 простих способів назавжди позбутися від запаху поту

10 простих способів назавжди позбутися від запаху поту
Завжди неприємно, коли відчуваєш запах поту від стоїть поруч. Але це почуття стає особливо сильним, якщо відчуваєш такий запах від себе. Ми зібрали кращі поради, які допоможуть вам позбавитися від обтяжливого запаху.

1. Носіть білизну і одяг тільки з натуральних тканин, синтетика сприяє збільшенню потовиділення.

2. Позбавтеся від непотрібних страхів. Вирушаючи на нову роботу, публічний виступ або на перше побачення більшість людей відчуває неусвідомлену тривогу, викликану невідомістю, у них частішає серцебиття і виникає сильна пітливість пахв. Для боротьби з тривогами необхідно з'ясувати їх причину, і визнати, що ви не можете змінити дану ситуацію, тому турбуватися не слід. Добре висипайтеся і намагайтеся мислити позитивно.

3. Користуйтеся антиперспірантів або дезодорантом. Зробіть своєю звичкою не виходити з дому, перш ніж скористаєтеся цими засобами.

Дуже сильна пітливість є приводом для застосування антиперспіранти, при нормальному потовиділенні вас може виручити і звичайний дезодорант.

Застосовуючи ефективний засіб тривалої дії від рясного потовиділення Dry Dry 35 ml, ви можете забезпечити собі при одноразовому нанесенні повний комфорт на термін до 7 днів, а в деяких випадках навіть довше. Засіб універсально, підходить як чоловікам, так і жінкам. Використовуйте антиперспірант на суху шкіру, краще всього перед сном. Вночі організм відпочиває, і людина в цей час доби менше потіє, тому антиперспірант встигне вбратися.

4. Глибоке дихання, медитація і просто приємне проведення часу допомагають уникнути надмірної пітливості.

5. Значно знизити пітливість пахв допомагає контрастний душ. Для того щоб ефект став помітний, процедуру слід проводити два рази на добу - бажано вранці і ввечері. При цьому температура води повинна змінюватися поступово. Спочатку слід робити 3-4 переходу від гарячої води до холодної. Через деякий час кількість переходів необхідно збільшити до 7.

6. Корисно приймати загальнозміцнюючі засоби - препарати заліза, кальцію, фосфору, валеріани, полівітаміни, настої лікарських трав, наприклад, меліси, шавлії.

7. Алкоголь, часник, кава, цибуля - найбільш поширені продукти, що викликають неприємний запах тіла. Ранкова кава викликає збільшення поту через температуру напою і завдяки дії кофеїну на організм. Для того щоб зменшити пітливість пахв, кава можна пити охолодженим і вживати кавові напої без кофеїну. Стимулює потовиділення вживання в їжу гострих продуктів, наприклад, перцю.

8. Регулярні заняття спортом знижують підвищений виділення поту. Звичайно, мова не про те поті, який виділяється при самих тренуваннях - він неминучий і, більш того, дуже важливий. Мова про пітливості, яка перестане вас переслідувати взимку в так званому стані спокою. Організм, який одержує фізичні навантаження, перебуває в тонусі, налагоджується робота потових залоз. Особливо показано в даному випадку плавання в басейні.

9. Унікальний продукт - серветки від підвищеного потовиділення. Склад серветок і принцип їх дії абсолютно аналогічні Dry Dry 35 ml. Є тільки один нюанс - завдяки зручній індивідуальній упаковці серветка легко поміститься навіть у найменшій сумочці - справжній порятунок в подорож, у відрядженні, при відповідальному виступі. А чоловікам буде легко розмістити таку серветку в кишені брюк або піджака.

10. Якщо підвищена пітливість не зникає тривалий час, слід звернутися до лікаря і з'ясувати, чи не є пітливість пахв захворюванням, викликаним порушеннями в організмі, стресом або прийомом не відповідних лікарських препаратів. Ознаки надмірної пітливості з'являються на долонях, ступнях і пахви.

Опубликовано: 07.03.2017 22:12

10 простых способов навсегда избавиться от запаха потаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
BaksPiody
02.10.2017 01:46