Читай.net     
♦ Мода и красота

Українських дизайнерів чекають в Лондоні

Українських дизайнерів чекають в Лондоні
У вересні 2017 роки (15.09-17.09.) В Лондоні відбудеться знаменна подія для всіх, хто цікавиться модою і всім, що пов'язане з модною індустрією - London Fashion Week. В рамках цього заходу заплановано численні виставки, одна з яких International Fashion Showcase (IFS) продемонструє роботи семи українських молодих дизайнерів. Колекції нових імен дизайнерів з України готові підкорити досвідчену публіку. Формат виставки для демонстрації здібностей молодих обдарувань в питаннях моди з усього світу-концептуальні інсталяції на тему Global / Local - вміння показати взаємозв'язок глобального і локального.

Спонсором майбутньої поїздки став Міжнародний фонд Western NIS Enterprise Fund. Відбір претендентів від України проходив двома способами. Шість учасників перемогли у відкритому конкурсі, організованому UkrainianFashionWeek. Імена переможців, які поїдуть до Лондона: бренди Jean Gritsfeldt, Alina Zamanova, FROLOV, Yana Chervinska, DZHUS, the COAT by Katya Silchenko. Членами відбіркової комісії були представники Британської Ради, Британської ради з питань моди і фонду Western NIS Enterprise Fund. Сьомий учасник для поїздки в Лондон - Вікторія Баланюк (бренд Flowthe Label). Її зарахували в шорт-лист на правах переможця премії Best Fashion Awards в номінації "Відкриття року".

Розглядати і оцінювати роботи експерти і любителі будуть в залах художнього центра Somerset House, який зручно розташувався в самому серці туристичного Лондона.
Опубликовано: 05.05.2017 16:35

Украинских дизайнеров ждут в ЛондонеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: