Читай.net     
♦ Мода и красота

Чи не «втратити» особа

Чи не «втратити» особа
Кожному з нас зовнішність дарується природою при народженні. Особа - це перше, на що ми звертаємо при спілкуванні один з одним. По обличчю, як правило, ми складаємо перше враження про людину, яка потім коригується під впливом інших, супутніх чинників. Для того, щоб продовжити природну красу, молодість і здоров'я особи, необхідно приділяти собі увагу щодня. Особливо це питання є вкрай важливим для прекрасної половини людства - жінка в будь-якому віці бажає ловити на собі захоплені погляди.

Незважаючи на стрімкий розвиток косметичної медицини, пластичної хірургії та інших інновацій в індустрії краси, вимоги до ретельного щоденного догляду ніхто не збирається скасовувати. Головне, піклуватися про себе правильно, без фанатизму, як то кажуть.

Для цього слід прислухатися до рекомендацій фахівців, щоб які допоможуть грамотно впоратися з поставленим завданням, як можна довше радуючи себе і оточуючих своїм квітучим зовнішнім виглядом.

1. Повноцінний сон не менше 7 годин на добу.
2. Здорове повноцінне харчування, яке насичує клітини організму всіма необхідними елементами. Мінімум солоного, гострого, жирного, солодкого, алкоголю
3. Достатня кількість рідини - в ідеалі потрібно пити тільки чисту воду, а не соки, наприклад.
4. Додаткові вітамінні комплекси.
5. Урівноважена робота нервової системи: необхідно навчитися менш драматично реагувати на стреси.
6. Використання спеціальних косметичних засобів (креми, лосьйони, маски, якісна косметика).

Не економте на турботі про своє обличчя, і чудовий результат буде радувати вас роками!

Опубликовано: 19.04.2017 00:02

Не «потерять» лицоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: