Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Свиня дорожче сусідів

Свиня дорожче сусідів
Не секрет, що домашні вихованці, часом, стають повноцінними членами сім'ї: про них піклуються, враховують інтереси, годують, пестять і плекаючи. Але те, як живе одна сім'я в Китаї, це здивувало, навіть, самих затятих захисників тварин. Популярність сім'ї приніс домашній вихованець - не просто кішечка або собачка, а справжня свиня. Причому у цього домашнього П'ятачка є неприємна для оточуючих особливість - тварина голосно хропе уві сні. Оскільки в Піднебесній стіни в будинках не дуже щільні, звукоізоляція там відсутня, то такі звуки ночами дуже дратували сусідів, які не поділяли любов сім'ї до свого вихованця.

Цей факт змушував любителів тварин міняти своє місце проживання вже шість разів. Чи не відомо, скільки ще переїздів доведеться їм ще пережити, поки ситуація не зміниться кардинально: свиню передадуть до притулку або її вік підійде до кінця. Тварина живе у своїх господарів більш семи років, з тих пір, як дівчина вирішила завести популярного в усьому світі карликового міні Піга. Спочатку вага вихованця дорівнював чотирьом кілограмам, як і належить цьому виду. Однак, через шість місяців, тварина початок активно додавати у вазі.

Дівчина, запідозрила недобре, адже свиня з задоволенням поглинала все їстівне, що їй давали, не гребуючи снеками та фруктами. Зараз вага свині досяг 150 кг, але розлучитися з нею у сім'ї не вистачає духу - всі домочадці полюбили вихованця. Під час останнього переїзду з кабаном ледве-ледве впоралися п'ять професійних вантажників. Більш того, свиня видає неприємні запахи, і господарям доводиться обов'язково влаштовувати їй душ через день.

Опубликовано: 05.06.2017 21:38

Свинья дороже соседейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
Joshuafiern
13.06.2017 17:48