Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Людські невдачі виставлять напоказ

Людські невдачі виставлять напоказ
Швеція вирішила відкрити новий унікальний музей, де напоказ будуть виставлені невдачі людства. Експозиціями стануть товари абсолютно різних світових фірм і брендів, які виявилися незатребуваними споживачами і принесли збитки своїм власникам.

Свої двері музей відкриє влітку поточного року за адресою: м Хельсінгборг, Швеція. За інформацією глянцевого видання «Вокруг света», відомо, що однією з представлених експозицій буде гаджет, якому не придумали назви. Творці нагородили його єдиною функцією - відправляти текстові повідомлення в соціальну мережу Twitter (такий собі сучасний варіант пейджера).

Провал успіху був очевидний ще в процесі створення цього пристрою: наявність мініатюрного екрану, який показує не більше 22 символів, що абсолютно незручно для користувача, якому доводилося вдивлятися і дробити свої послання. Більш того, гаджету не поталанило бути завершеним в рік випуску телефонів iPhone, що прирекло його на забуття ще до появи в масових продажах.

Серед експонатів музею відвідувачі побачать парфум від компанії HarleyDavidson і кулькову ручку, яку створили спеціально для представниць прекрасної половини людства, проте ці товари не були оцінені по достоїнству.

Основною ідеєю створення такого музею автори називають бажання показати, які експерименти принесли невдачі своїм творцям, щоб в майбутньому новатори змогли уникнути невдалого досвіду і зробити відповідні висновки, спираючись на отримані сумні результати своїх попередників.

Опубликовано: 12.04.2017 22:00

Человеческие неудачи выставят напоказВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: