Читай.net     
♦ Экономика

Через місяць Україна зможе вільно торгувати з Канадою

Через місяць Україна зможе вільно торгувати з Канадою
Україна і Канада підписали Угоду про зону вільної торгівлі, яка набирає юридичну силу вже через місяць, 1 серпня поточного року. Як повідомляє Посол України в Канаді Андрій Шевченко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, це своєрідний приємний подарунок Україні до Дня головного документа країни, який країна відзначала 28 червня. Саме в день державного свята України була направлена ​​урядова нота про те, що всі внутрішні процедури, необхідні для того, щоб Угода офіційно запрацювало, підійшли до фінальної межі.

Посол зазначає, що для України ця новина означає завершення підготовчого процесу та початок нового етапу в економічному секторі держави. По суті, цей момент можна вважати історичним, оскільки це підсумок колосального пласта робіт українських фахівців дипломатичного корпусу, а також, представників вітчизняного політикуму.

Зона вільної торгівлі з іншою державою, особливо з таким розвиненим, як Канада, означає для громадян і підприємств України нові вигідні контракти, робочі місця та інвестиції. Також, Угода передбачає скасування 98% тарифів на вітчизняні товари для України, і нові можливості для виробників, оскільки Канада є активним імпортером для України з обсягом товарів на суму в середньому 420 млрд доларів на рік.

Що стосується вигідних умов для Канади, то для українських партнерів Угодою передбачається скасування 72% тарифів, а також до 2024 року зростання експортних операцій без мит до 98%.

Опубликовано: 03.07.2017 22:36

Через месяц Украина сможет свободно торговать с КанадойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
ClieeDap
14.09.2018 15:43
Now you like something new? Open and look at this link. Only there the choice of girls for every will and completely free! They are obedient slaves, they will and want perform anything you command !
http://gov.shortcm.li/kings1#G62
ClieeDap
16.08.2018 22:38
Why you need something startup new? Open and look at this offer. Only here the choice of slaves for every taste and completely free! They are wettest slaves, they will and want perform anything you command !
http://gov.shortcm.li/kings1#F20
RobertZic
07.11.2017 07:59
RobertZic
19.10.2017 22:06
Carly
09.07.2017 05:10
"The racial angle in this case is a distraction from the real issue, which is the overwhelming power of feminism and gender poitolcs.&quoi;Htw about the 30,000 or so black on white rapes per annum (2005 stats that get quoted here quite often.) Is that gender politics?