Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Автомобільні раритети від колекціонерів і любителів

Автомобільні раритети від колекціонерів і любителів
Недарма люди створюють і активно відвідують музеї, де зібрано історія різних сфер життєдіяльності людства. Завжди цікаво подивитися, що ж було зроблено задовго до нашої появи або послужило прототипом сучасності. Ретро автомобілі - це тема, яка привертає практично кожного. Саме за моделями автомобільної індустрії можна простежити, наскільки стрімко рухається вперед технічний прогрес.

У поточному році один колекціонер виставив на аукціоні RM Sotheby'sлегенду автомобілебудування - суперкар Порше (Porsche 911 CarreraRSR 3,8), випущеного в 90-і рр. ХХ століття, пробіг якого дорівнює 10 км. Багато років він просто був прихований від сторонніх очей в гаражі свого власника. Концерн випустив таких моделей всього 51 екземпляр. Колекціонери дали такому раритету високу оцінку, не приховуючи свого здивування і захоплення станом автомобіля. Не виключено, що справжні цінителі запропонують за нього стільки, скільки не варті навіть новітні автомобілі Порше.

Україна, також, здивувала знахідкою - в минулому році в одному з Харківських гаражних кооперативів припадав пилом справжній Роллс-Ройс 2000 року випуску. Подейкують, що його власником був кримінальний авторитет, після передчасної кончини якого, автомобіль вагою в 2500 кг був замкнений в гаражі. Час і пощадив, зберігши в хорошому стані оббивку салону, бар, систему клімат-контролю і аудіо-відео техніку. Можливо, він незабаром стане одним з лотів на автомобільному аукціоні для раритетних моделей, де його новим власником стане багатий колекціонер.

Опубликовано: 06.05.2017 22:45

Автомобильные раритеты от коллекционеров и любителейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: