Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Анонсовано появу електричного вантажного транспорту

Анонсовано появу електричного вантажного транспорту
Напередодні грандіозного автомобільного шоу в Нью-Йорку, виконавчий директор Ілон Маск поділився найближчими планами компанії про представленііновой моделі електричного вантажного транспорту. Новинку назвали ім'ям 'TeslaSemi', а широка публіка зможе побачити її на початку осені поточного року. У компанії обіцяють, що їх розробка стане "абсолютно новим рівнем" в сфері вантажоперевезень. Паралельно, на загальний огляд «Тесла» виставить пікап і Roadster, які стануть «новим» рівнем автомобільного покоління.

Команда, яка працювала над створенням новинок отримала публічну похвалу з вуст виконавчого діректораTesla. Одним з кураторів проекту керівництво призначило віце-президента ДжеромаЖуллена, у якого є колосальний досвід в питаннях вантажного транспорту. Його попередньому місцем роботи була посада голови програми розвитку вантажного автотранспорту Cascadia в Daimler. Після приходу в компанію, він став керівником програми розвитку TeslaModel S.

Пропустивши 2015 рік, він переглянув свої позиції: і Tesla знову стала місцем роботи Жуллена, який з початку минулого року очолив команду по проекту вантажного автомобіля з електричним двигуном. Не виключено, що напрацювання автономного управління і автопілота, які вже вдало випробувані налегковом транспорті, компанія впровадить в області вантажних автомобілів. В автомобільній індустрії очікують появи новинки, оскільки переклад вантажного транспорту на електродвигун вплине на сферу вантажних перевезень у всьому світі, що підстьобує до інноваційного підходу всіх конкурентів Tesla.

Опубликовано: 19.04.2017 21:55

Анонсировано появление электрического грузового транспортаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: