Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Німеччина проти використання бензинових двигунів

Німеччина проти використання бензинових двигунів
Германія збирається повністю відмовитися від виробництва паливних автомобілів. Відповідне рішення було прийняте одноголосно і коаліцією, і опозицією країни. Так, в резолюції, що ухвалили, говориться про повну заборону на використання і виробництво автомобілів, які оснащені дизельними і бензиновими двигунами на території країн Євросоюзу вже до 2030 року. Тепер залишається дочекатися рішення Європейської Комісії, яка розгляне і прийме історичне рішенняНімеччини.
У постанові говориться, що Єврокомісія повинна ввести відповідне оподаткування і інші збори для того, щоб зацікавити власників авто перейти на екологічно нейтральний вид транспорту. Таким чином, викиди вуглекислого газу можуть бути понижені на 95% в 2050 році. Проте, на думку експертів, зараз цей процес розвивається занадто повільно. Покупці не занадто реагують на бонуси, які обіцяють при купівлі електромобіля. Ймовірно, причиною цьому являється відсутність належної інфраструктури на місцях. Причому доля електромобілів на європейському ринку автомобілів складає всього одинвідсоток.
Проте, в Нідерландах вже прийнято рішення на користь "зеленого" автотранспорту. А уряд Норвегії прийняв рішення про заборону паливних автомобілів до 2025 року.
Важливим фактом можна назвати те, що німці планують відмовитися не лише від повністю паливних авто, але і від гібридів. Раніше в Німеччині розглядалося питання про втілення цього рішення до 2050 року, проте Верхня палата парламенту Німеччини прийняла рішення про прискорення процесу переходу на автомобілі з електродвигунами.
На даний момент експерти заявляють, що повна відмова Німеччини від паливних двигунів на автомобілях може спровокувати масове бажання пересісти на електромобілі і в інших країнах ЄС. Очевидно, уряди європейських держав наслідуватимуть приклад німців.

Опубликовано: 11.10.2016 00:11

Германия против использования бензиновых двигателейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: